دانگل HDMI

حالت نمایش:
دانگل anyCast 2.4 G
نمایش سریع

دانگل anyCast 2.4 G

189,000تومان

دانگل HDMI «ایزی‌کست» (EZCast) مدل «2.4 G» محصولی بسیار پرکاربرد از این برند است. کاربرد اصلی این دانگل، انتقال صدا و تصویر به صورت بی‌سیم است تا کاربران بتوانند تلویزیون خود را به مدلی هوشمند تبدیل کنند. برای ‌مثال می‌توانید صفحه‌نمایش گوشی، تبلت یا کامپیوتر خود را به‌صورت بی‌سیم و از طریق ارتباط WiFi در مانیتور کامپیوتر، تلویزیون و پروژک..

دانگل AnyCast M100 4K 2.4G
نمایش سریع

دانگل AnyCast M100 4K 2.4G

188,000تومان

یکی از جدیدترین مدل های انی کست Anycast که از رزولیشن 4K پشتیبانی می‌کند و به تازگی وارد بازار شده است. این محصول توانایی اتصال همزمان به چند دستگاه جهت انتقال صدا و تصویر از تلفن های همراه با سیستم عامل های ios و android و لب تاپ و ... بر روی صفحه نمایش تلویزیون یا سایر پلتفرم های دارای پورت HDMI با سرعت بسیار بالا و کیفیت فوق العاده 4K ر..

دانگل AnyCast M100 4K 5G
نمایش سریع

دانگل AnyCast M100 4K 5G

266,000تومان

دانگل HDMI چیست؟هنگامی که میخواهیم محتویات داخل گوشی و یا تبلت را از طریق تلویزیون و یا ویدیو پروژکتور ببینیم، نیازمند یک دانگل باکیفیت مطلوب هستیم. اگر بخواهیم خیلی ساده دانگل HDMI را معرفی کنیم بصورت خلاصه کاری که این وسیله می‌کند ارسال بی سیم تصویر موبایل، تبلت یا لپتاپ شما برای تلویزیون ها و ویدئو پروژکتورهای مجهز به پورت HDMI است. پش..

دانگل ezCast 2 HDMI
نمایش سریع

دانگل ezCast 2 HDMI

382,000تومان

دانگل EZcast 2 وسیله‌ای کاربردی است که برای کاربرانی که تلویزیون هوشمند ندارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله با اتصال به انواع تلویزیون، تصویر و صدای در حال پخش از موبایل و یا لپ تاپ را انتقال می‌دهد. دانگل HDMI چیست؟ خیلی از اوقات هست که میخواهیم محتویات داخل گوشی و یاتبلت رو از طریق تلویزیون و یا ویدیو پروژکتورببینیم که این..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)